Chemiczne sukcesy

Troje uczniów naszej  szkoły :  Lilianna Jasińska , Marcel Słomiński oraz Alan Bielecki zostali laureatami konkursu chemicznego “Wygraj indeks “ organizowanego przez Politechnikę Gdańską , otrzymując indeksy na Wydział Chemiczny  tej uczelni.

Oni również jako jedyni uczniowie szkół ponadgimnazjalnych  powiatu  malborskiego  uzyskali tytuł finalisty Pomorskiej Ligii Zadaniowej z chemii  organizowanej przez Urząd Marszałkowski w Gdańsku.

Gratulujemy sukcesów : Liliannie  i Marcelowi jako tegorocznym absolwentom życzymy sukcesu na maturze , Alanowi jako uczniowi klasy II życzymy  w następnym roku szkolnym dalszych chemicznych sukcesów.

Nauczyciel chemii Joanna Lamkowska