„Muzyka czterech kultur” koncert w naszej auli 13 marca 2014

Czar, blask i gracja-to słowa które mogą opisać muzykę zespołu  WIRTUOZ, który gościł w czwartkowy poranek  w  naszej auli szkolnej . Zespół zaprezentował  urozmaicony repertuar, począwszy od muzyki żydowskiej, a na muzyce bałkańskiej kończąc. Występ grupy spotkał się z aplauzem publiczności. Doskonała atmosfera, sprzyjała dobrej zabawie, nie zabrakło utworów, które budziły chęć wspólnego harcowania po szkolnej scenie takich jak chociażby „La Bamba’’. Muzykalność, warsztat instrumentalny oraz wszechstronna wiedza muzyczna pozwoliły poznać naszych gości jako prawdziwych wirtuozów. Uważam że występ ten wzbogacił naszą kulturę , a także pozwolił odetchnąć przed  dalszym trudem pogłębiania wiedzy.