Henryki 2012

Po raz kolejny przyznano nagrody imienia Henryka Sienkiewicza, patrona naszej szkoły, popularnie nazywane „Henrykami”. Każda trzecia klasa przedstawiła kandydatów, spośród których cała szkoła w głosowaniu wyłoniła laureatów tegorocznych nagród. Impreza odbywała się w atmosferze przygotowań do Euro 2012 i dzięki samorządowi szkolnemu, który patronował całemu spotkaniu, była niezwykle zabawna. Młodzi artyści bawili publiczność żartem, śpiewem i tańcem.

Wśród zaproszonych z tej okazji gości, którzy wręczyli nagrody laureatom byli: pan Waldemar Lamkowski, wicestarosta powiatu malborskiego; pan Jarek Dymek, sportowiec z Malborka; pani Aleksandra Kapajewska, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury; pani Jolanta Leszczyńska, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu; pani Jolanta Dzikowska z Rady Rodziców i pan Robert „Johny” Król z Radia Malbork. Nie zabrakło również przedstawicieli szkolnego grona pedagogicznego. Nagrody wręczały: pani dyrektor Małgorzata Radecka, pani wicedyrektor Joanna Lamkowska, pani Jowita Uniewicz oraz pani Dorota Klofczyńska.

Laureaci Henryków 2012:

Henryka 2012 w kategorii Pupil otrzymała Laura Bekier z klasy 3F

Henryka 2012 w kategorii Kobieta z klasą otrzymała Joanna Walczak z klasy 3B

Henryka 2012 w kategorii Satyryk otrzymała Michalina Dzikowska z klasy 3B

Henryka 2012 w kategorii Facet z klasą otrzymał Michał Ciechowski z klasy 3E

Henryka 2012 w kategorii Sportowiec otrzymał Piotr Majorkowski z klasy 3C

Henryka 2012 w kategorii Papużki Nierozłączki otrzymali Bartosz Prusik i Beniamin Górak z klasy 3A

Henryka 2012 w kategorii Indywidualista otrzymał Mateusz Pawlikowski z klasy 3F

Henryka 2012 w kategorii Intelektualista otrzymała Michalina Ciosek z klasy 3C

Henryka 2012 w kategorii Spóźnialski otrzymał Łukasz Kawicki z klasy 3B

Henryka 2012 w kategorii Maruda otrzymał Marcin Przybylski z klasy 3D

Henryka 2012 w kategorii Luzak otrzymał Jakub Harasimowicz z klasy 3C

Henryka 2012 w kategorii Dusza Towarzystwa otrzymała Anna Makowiecka z klasy 3C

Henryka 2012 w kategorii Dusza Artystyczna otrzymał Marek Sadłocha z klasy 3E

Henryki były jednocześnie wstępem do zakończenia roku szkolnego dla klas trzecich, które już 27 kwietnia kończą naukę w liceum i rozpoczynają okres matur. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim nominowanym, którzy niestety nie otrzymali nagrody. Trzymamy kciuki za wszystkich absolwentów za jak najlepsze wyniki na świadectwach maturalnych!

Fotorelacja ze spotkania znajdzie się w Galerii.