Kolejne sportowe sukcesów uczniów 1 LO

15 maja 2017 roku na stadionie przy ulicy Toruńskiej w Malborku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. Uczniowie naszej szkoły mogą pochwalić się następującymi osiągnięciami:

Alicja Krauze

3 miejsce – 100 m

2 miejsce – 400 m

Lidia Jastrzębska

1 miejsce – 800 m

Julia Plackowska

1 miejsce – skok wzwyż

Oliwia Maciąg

2 miejsce – 1500 m

Również sztafeta naszych dziewcząt w składzie Julia Plackowska, Wiktoria Ulatowska, Alicja Guzów i Alicja Krauze zajęła 3 miejsce!

Wśród chłopców sukcesami pochwalić się mogą:

Miłosz Wolak

2 miejsce – 1500 m

Przemysław Wodnicki

3 miejsce – rzut oszczepem

Marcin Jałocha

2 miejsce – 800 m

Z uczniami na zawodach byli niezawodni nauczyciele wfu – pan Bogdan Kuchar oraz pan Przemysław Wądołowski. Wszelkich medali i dobrych wyników gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć!

Dodatkowo 2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Plażowej dnia 18.05 zajęły Julka Drzewiecka oraz Julia Plackowska! Serdecznie gratulujemy. Dziewczynami na zawodach opiekował się pan Bogdan Kuchar.