Konkurs recytatorski

6 listopada w Zespole Szkół Katolickich im. Świętego Jana Pawła II odbył się Międzyszkolny
Konkurs Recytatorski O Niepodległej. W ten sposób malborska młodzież uczciła setną rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą ojczyznę. Poziom umiejętności recytatorskich uczestników był bardzo wysoki. Uczniowie reprezentowali swoje szkoły, każdą z nich trzy osoby, które zostały wyłonione drogą eliminacji w swoich placówkach. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych-uczniowie klas 4-6, 7,8 i 3 gimnazjum oraz uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych. Rywalizacja była  zacięta i wyrównana, dlatego jury miało bardzo trudne zadanie, by wyłonić zwycięzców. Reprezentanci naszej szkoły w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęli trzy pierwsze miejsca. Uczennica klasy 3c, Natalia Wojciechowska zajęła pierwsze miejsce. Na drugim miejscu uplasowała się Magdalena Zimbał, uczennica klasy 1c. Trzecie miejsce przypadło Jakubowi Chrzanowskiemu, uczniowi klasy 3b.

Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!