Pożegnanie klas trzecich.

25 kwietnia maturzyści oficjalnie zakończyli edukację w naszej szkole. Podczas uroczystej ceremonii pożegnalnej, uczniowie klas trzecich odebrali świadectwa z rąk Pana dyrektora oraz swoich wychowawców. Wielu absolwentów otrzymało wyróżnienia oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce.

W imieniu wszystkich uczniów pragnę podziękować Wam za wspólnie spędzony czas. Wszystkie chwile związane z Wami pozostaną na długo w naszej pamięci. Mam nadzieję, że gdy będziecie podążać dalej swymi ścieżkami studiując, pracując czy może realizując w inny sposób swoje plany życiowe, również będziecie nas wspominać, a także pedagogów i wszystkich pracowników naszego liceum.

Wspólnie z nauczycielami i wszystkimi pracownikami naszej szkoły życzymy Wam samych trafnych wyborów, mądrości w podejmowaniu decyzji, realizacji własnych planów, a przede wszystkim szczęścia, wiary w siebie i byście nigdy nie zapomnieli nas, tych murów i swoich dzisiejszych celów i marzeń. Niech zawsze będą drogowskazem w Waszym życiu i pozwolą odnaleźć właściwą ścieżkę na życiowych rozstajach dróg.