Uczniowie I LO w Malborku w etapie wojewódzkim Pomorskiej Ligi Zadaniowej

Organizator Pomorskiej Ligi Zadaniowej ogłosił już listy uczniów, którzy zakwalifikowali się do trzeciego etapu konkursu organizowanego w ramach projektu Zdolni z Pomorza w roku szkolnym 2018/2019. Uczniowie: Przemysław Steiniger, Aleksandra Zdziennicka, Mateusz Serocki, Aleksander Kocwaj i Weronika Czermak przystąpią 23 marca 2019 r. do etapu wojewódzkiego z kompetencji społecznych. Tego samego dnia odbędzie się etap wojewódzki z chemii, do którego zakwalifikowali się: Alan Bielecki, Lilianna Jasińska, Julia Sobczyńska i Marcel Słomiński. Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego z informatyki to: Kamil Suchecki, Piotr Woźniak, Michał Zdziennicki i Jakub Drohomirecki. Gratulujemy!!!

Dorota Klofczyńska, szkolny koordynator konkursu.