Wielki Bigos Talentów – Talent Show!!! -projekt w ramach Malborskiego Budżetu Obywatelskiego „Junior”, w skrócie MBOJ.

Pomysł zorganizowania pierwszej edycji malborskiego konkursu Talent Show dla dzieci i młodzieży malborskich szkół  zaproponowała młodzież z naszej szkoły działająca w audycji radiowej w Radio Malbork -„Młodzieżowy Bigos”. Udało nam się pozyskać fundusze  w głosowaniu w ramach MBOJ .Dziękujemy wszystkim ,którzy oddali na nasz projekt głos!!. Chcemy  ciekawie i oryginalnie zorganizować pierwszy Dzień Wiosny. Konkurs będzie zorganizowany  na wzór znanego na całym świecie Mam Talent- show, a od jakiegoś czasu popularnego także w Polsce przeprowadzony podobny popis talentów. Do udziału w popisach mogą zgłaszać się wszyscy, którzy chcą pochwalić się swoim talentem i pasją. Pomysłowość  uczestników będzie oceniana przez powołane jury i odpowiednio nagrodzona w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych oraz szkół ponadgimnazjalnych (średnich) w kategoriach wiekowych: 6-10 lat ;11-14 lat ;15-19 lat.