Wybory do Samorządu Uczniowskiego

12 lutego 2014 odbyła się w naszej szkole debata z udziałem trzech osób ubiegających się o funkcję przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego (Klaudia Kałbukowska IIb, Maciej Polkowski IIe i Weronika Wichowska II c). Kandydaci zaprezentowali się wyborcom w trakcie 2 rund. Pierwszą  z nich była autoprezentacja programu wyborczego, w drugiej  natomiast  odpowiadali na pytania. Przedstawiono wiele oryginalnych  pomysłów np.: dni tematyczne czy urozmaicenie repertuaru szkolnego radiowęzła. Obiecywano również podtrzymanie niektórych szkolnych tradycji, jak choćby popularny szczęśliwy numerek.

Jak wiadomo w trakcie walki o władzę dochodzi do wielu spięć , jednakże Pan Dyrektor dosyć sugestywnie przypomniał naszym kandydatom , kto tak naprawdę rządzi w tej szkoleJ.

13 lutego obowiązywała cisza wyborcza, natomiast 14 lutego poszliśmy do urn wyborczych.

Nowym Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole została Weronika Wichowska z klasy IIc  17 lutego, w trakcie apelu szkolnego, nastąpiło oficjalne przekazanie władzy rozpoczynając tym samym kadencję nowej Przewodniczącej.