Deklaracja maturalna 2018

MATURA 2018

Szanowni Państwo,

bardzo miło nam poinformować o udostępnieniu aktualnego wzoru deklaracji na darmowej witrynie internetowej umożliwiającej szybkie i czytelne wypełnienie deklaracji maturalnej. Za pomocą deklaracja.edu.pl uczeń może wydrukować poprawnie wypełnioną deklarację zgodną z aktualnie obowiązującym wzorem. Dzięki deklaracja.edu.pl wypełnione druki będą czytelne, pozbawione najczęstszych błędów pisarskich oraz zgodne merytorycznie z procedurami. Tak zebrane deklaracje wpłyną pozytywnie na Państwa późniejszą pracę z deklaracjami uczniów.
Zupełnie za darmo mogą Państwo wykorzystać narzędzie dostępne na stronie deklaracja.edu.pl poprzez dowolne udostępnienie na stronie swojej szkoły.
Dla jeszcze większej Państwa wygody udostępniony link może zawierać skonfigurowany kod szkoły, dzięki czemu uczeń nie musi zapisywać czy szukać tego kodu. Wystarczy adres strony deklaracji uzupełnić kodem szkoły w formacie deklaracja.edu.pl/KodSzkoły np. deklaracja.edu.pl/326201-0010P i taki link udostępnić uczniom.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej darmowej pomocy dla szkoły i jej uczniów.

deklaracja.edu.pl

planer.edu.pl

PolskiePortale.pl Sp. z o.o., ul. Storrady Świętosławy 1, 71-602 Szczecin
KRS 0000079761 (Sąd Rejonowy w Szczecinie XVII Wydział Gospodarczy KRS)