I Liceum Ogólnokształcące w Malborku- świętym Mikołajem!

W dniach 20.12 i  21.12 br. zostały przekazane paczki od uczniów oraz wszystkich pracowników szkoły dla osób potrzebujących. Ponownie mogliśmy wcielić się w rolę świętego Mikołaja i wywołać uśmiech na twarzach tych, u których nie zawsze jest on widoczny.

Młodzież wraz z opiekunami stanęła na wysokości zadania! Było co dźwigać 🙂

Część paczek wspomogła Stowarzyszenie na rzecz kobiet będących w trudnej sytuacji życiowej „Junona” w Piekle (pow. Sztum),  inne z kolei były prezentami dedykowanymi starszym, często schorowanym osobom, będącymi mieszkańcami miasta Malborka. Jak sami wolontariusze przyznali- ilość  i jakość prezentów przeszła ich najśmielsze oczekiwania.

W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować każdemu z Państwa- pracownikom naszej szkoły (pedagogicznym i paniom z obsługi); Wam, Drodzy Uczniowie oraz Malborskiemu  Centrum  Wolontariatu (Magdzie Adamskiej i Ali Krauze) za zaangażowanie- czasowe i organizacyjne, za olbrzymie serca! Bez Was nic by się nie udało!

Wesołych Świąt!

M. Matylewska- Stec