Komunikat 2

Drodzy Absolwenci, przypominamy, że deklaracje zjazdowe należy złożyć w formie podanej w komunikacie nr 1 do 20 VI 2015. W deklaracji należy podać:

• imię i nazwisko (w przypadku pań, które zmieniły nazwisko, prosimy o napisanie w nawiasie nazwiska panieńskiego);
  • rok ukończenia szkoły;
  • klasa;
  • wybrana wersja udziału w Zjeździe (A lub B).

WAŻNE!

Od tego tygodnia wysyłane będą do niektórych Absolwentów listy z informacją o Zjeździe. Dotyczy to głównie starszych roczników i osób, których adresy były pozyskane we wcześniejszych latach.  Nieotrzymanie takiego pisma nie powinno Państwa niepokoić. Ważne jest to, aby jakimkolwiek kanałem  dotarła do Państwa wieść o święcie Szkoły, a skoro czytacie ten tekst, to znaczy, że możemy liczyć na Państwa obecność 26 i 27 września.

W związku z zapytaniami o formę zabawy na terenie OSiR-u zapewniamy, że impreza będzie miała godną oprawę mimo plenerowego charakteru. Zespół muzyczny, grający na scenie, będzie usytuowany na wprost bankietowo-weselnego namiotu, mieszczącego ok. 200 osób i przystosowanego do tańczenia (podłoga).  Podobne, eleganckie namioty przeznaczono do konsumpcji. Od strony estetyczno-gastronomicznej zabawę obsługiwać będzie firma znana z dbałości o wysoki standard świadczonych usług. Niewątpliwym walorem wybranego miejsca jest otoczenie: park, uporządkowane  nadbrzeże Nogatu, marina. (Do komunikatu dołączamy zdjęcia zrobione 29 kwietnia podczas oględzin terenu. )

Naszym pragnieniem jest, abyście Państwo mogli w sposób swobodny (przy muzyce lub  z dala od niej) powspominać minione lata. To ma być czas zabawy, radości i odświeżania dawnych znajomości.

Tegoroczna formuła imprezy była podyktowana sugestiami wielu Absolwentów, którzy chcieli spędzić zjazdowy wieczór/zjazdową noc z koleżankami i kolegami w mniej zobowiązujących okolicznościach niż bal. Ta zmiana wiąże się z Państwa pytaniami o ubiór. Nie czujemy się na siłach, aby występować w roli arbitrów dobrego smaku, ale wydaje się nam, że stosowny byłby styl koktajlowy, elegancki, chociaż  nie balowy. Oczywiście, warto pomyśleć o wygodnym, uniwersalnym obuwiu.

Do końca maja przyjmowane będą materiały (zdjęcia, wspomnienia), które chcielibyście Państwo zamieścić w zjazdowym biuletynie.

IMG_0001IMG_0002IMG_0003IMG_0004IMG_0007IMG_0006IMG_0005

Pozdrawiamy – Komitet Organizacyjny