„Koncert charytatywny „Dla Psiaka i kociaka”na pomoc dla Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt REKS.

09.12.2023r. godz. 12.00

Pragniemy zaprosić Państwo na świąteczny  koncert charytatywny „Dla psiaka i kociaka”, który odbędzie się 9 grudnia bieżącego roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza od godziny 12 00 do 15.00. Nasz projekt jest dofinansowywany przez Młodzieżowy Budżet Obywatelski Junior Celem jest pomoc zwierzętom z Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt REKS.

Wystąpią  w naszym koncercie utalentowani  uczniowie malborskich szkół, zespoły oraz soliści !

Ogłoszone zostaną także wyniki konkursów: fotograficznego „Świąteczne zwierzaki” i literackiego ”W sercach i słowach – o ukochanych pupilach”

Podczas koncertu będzie można poczęstować się między innymi pysznymi ciastami upieczonymi przez naszych uczniów oraz słonymi przekąskami. Odbędzie się również loteria fantowa.

Wszystkie pieniądze, które zgromadzimy podczas koncertu, będą przeznaczone na pomoc dla Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt REKS.

Z góry dziękujemy za Państwa udział i pomoc!