Malwira 2012

Po raz kolejny uczniowie LO 1 i gimnazjum Awans wzięli udział w Rajdzie Malwira. Deszczowa pogoda nie zachęcała do spacerów, więc wszystkie atrakcje odbywały się w murach szkoły. Każda klasa zaprezentowała totem i piosenkę związaną z Euro 2012 oraz europejskim państwem, które wcześniej wylosowała. Jury oceniało przygotowanie, kreatywność i zaangażowanie.

Po prezentacji grup nastąpił czas na słodki poczęstunek i część zawodów sportowych. Ośmioosobowe reprezentacje walczyły w różnych konkurencjach zdobywając punkty dla klasy. Punkty te, zsumowane z notami za występ wyłoniły zwycięzców. W kategorii klas pierwszych wygrała klasa 1E, a wśród drugich, klasa 2G. Nagrodę dodatkową przyznano klasie 1A za najwyższą frekwencję.

Szczegółowa relacja z imprezy znajduje się w Galerii.