Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

Dnia 6.12.2023r odbył się w 1 Liceum Mikołajkowy turniej piłki siatkowej, mający na celu integrowanie środowiska lokalnego szkoły przez udział wszystkich przedstawicieli  klas 1,2,3,4 ponad to  udział w kibicowaniu i pogłębianie więzi emocjonalnej młodzieży poprzez wspólną zabawę.

Drużynowo, uczniowie wdrażani byli do postrzegania zasad współżycia zespołowego jak i również kształtowania samodyscypliny. Rozwijanie wiary we własne siły, przełamywanie lęków i obaw. Godne reprezentowanie siebie i klasy w roli zawodnika. I piękne kibicowanie, całej społeczności szklonej.

Zawodnicy mogli sprawdzić poziom nabytych umiejętności w wybranej (ulubionej) dziedzinie-piłce siatkowej.

Oto wyniki wspaniałej gry :

DZIEWCZĘTA

I miejsce     klasa  1

II miejsce    klasa  4

III miejsce   klasa  2

IV miejsce   klasa 3

CHŁOPCY

I miejsce    klasy  2

II miejsce   klasy  3

III miejsce  klasy  1

IV miejsce  klasy 4

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców 1 Liceum Ogólnokształcącego.

Organizatorami  imprezy szkolnej byli nauczyciele wychowania fizycznego, Bogdan Kuchar, Michał Krotowski i Ewa Statkiewicz.