Rób to, co kochasz- uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W piątek, 11 października 2024r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uroczysty apel odbył się w auli szkoły gromadząc wszystkich uczniów i pracowników naszego liceum.

Na początku uroczystości przewodniczący Samorządu Uczniowskiego- Cyprian Piróg oraz zastępca przewodniczącego- Karolina Ganiacz powitali wszystkich gości i – w imieniu wszystkich uczniów- złożyli życzenia nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi.

Następnie Pani Dyrektor Hanna Lalak podziękowała za rzetelną pracę nauczycielom i pracownikom szkoły. Przewodniczący Rady Rodziców Pan Jakub Uzdowski- w imieniu wszystkich rodziców- złożył życzenia dyrekcji i nauczycielom i podziękował za wkład w nauczanie i wychowywanie młodzieży.

Wtedy też Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich zgromadzonych do obejrzenia spektaklu przygotowanego przez nauczycieli szkoły pt. Bajka Inaczej. Reżyserem spektaklu była p. Lucyna Strzyżewska- nauczycielka
j. polskiego.

Luźna adaptacja bajki o królewnie Śnieżce w wykonaniu nauczycieli spotkała się z aplauzem uczniów, którzy podziękowali nauczycielom głośnymi brawami.

Na sam koniec uczniowie mieli jeszcze jedną muzyczną niespodziankę dla pracowników szkoły. Zaprosili oni nauczycieli przed scenę i wystąpili z piosenką Rób to, co kochasz. Stasiu, Igor, Kacper, Hania i Lena porwali wszystkich w rytmie reggae, będąc ozdobą dla wyświetlanych zdjęć nauczycieli w towarzystwie uczniów. Każdy pracownik szkoły otrzymał też drobny upominek od Samorządu Uczniowskiego.

Super, że  w tym dniu mogliśmy być razem, dzięki piękne za wspólny czas. Jeszcze raz składamy Wszystkim Pracownikom Oświaty Najserdeczniejsze Życzenia 😊