Sukces sportowy uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Malborku.

10 października 2024 r. (czwartek)  ma „Polanie – Parku Miejskim” odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Szkolnej  Licealiady., w których nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca.

Dziewczęta, reprezentowane przez: Gałązkę Julię, Filipiuk Lenę, Machnikowską Agatę, Taras Natalię, Śmieszniak Julię, Wiączkowską Zofię, Wiśniewską Emilię, Zielińską Dominikę i Zembrzuską Anię  zajęły I miejsce , wygrywając ze znaczną przewagą.

Chłopcy walczyli do ostatniej zmiany o pierwsze miejsce, ostatecznie zajmując miejsce II.

Oto reprezentanci: Dziedzic Jakub, Jaśtak Jakub, Konczyński Szymon, Nowak Gracjan, Sawicki Maksym, Wiśniewski Filip oraz Wojciechowski Patryk.

Gratulacje!

Bogdan Kuchar – nauczyciel w-f