Szkolny Konkurs Języka Angielskiego The best of the Best

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań osiągnięć naszych uczniów. Szkolny Konkurs Języka Angielskiego The best of the Best odbył się w kwietniu, a nagrody zostały wręczone zwycięzcom podczas apelu podsumowującego cały rok szkolny. Konkurs miał na celu wyłonienie mistrzów języka angielskiego z I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku.  Szkolna rywalizacja obejmowała wiedzę gramatyczną, umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz znajomość zaawansowanego słownictwa. W konkursie wzięło udział 30 uczniów z klas I, II i III.

Udało się wyłonić naszych szkolnych mistrzów języka angielskiego. W klasach I najlepszy był Ariel Sobczak z 1b, w klasach II  Cyprian Piróg z klasy 2a, a w klasach III Aleksy Słodownik z klasy 3b, który został The best of the best całej szkoły.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.