Warsztaty w bibliotece.

22 kwietnia  br. klasa 1c z I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Malborku pod opieką wychowawcy, Izabeli Łukasiewicz, wzięła udział w zajęciach organizowanych przez Pomorską Bibliotekę Pedagogiczną filia w Malborku. Spotkanie „Wygraj życie z książką”  dotyczyło zdrowego stylu  życia oraz aktywnego odpoczynku.

Uczniowie mieli możliwość porozmawiania o tym, jak zadbać o poprawne relacje, jak selekcjonować informacje, by nie miały one negatywnego wpływu na nasze zdrowie psychiczne czy jakie są korzyści z  aktywności fizycznej.

W drugiej części spotkania kierownik biblioteki – pani Agnieszka Predygier,  zapoznała uczniów z lapbookami, czyli kreatywnymi prezentacjami na dowolny temat. Finałem spotkania było wykonanie i zaprezentowanie  przez młodzież własnych książek tematycznych dotyczących zdrowego stylu życia.

Dziękujemy za spotkanie!