Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Szanowni Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele Szkoły,

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Dyrekcja oraz wszyscy nauczyciele i pracownicy
I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku pragną złożyć Wam serdeczne życzenia radości, spokoju i ciepła w tym wyjątkowym czasie.

Niech te magiczne Święta będą okazją do rodzinnych spotkań, wzruszeń i wspólnego spędzenia czasu. Niech przyniosą ze sobą mnóstwo uśmiechu, nadziei oraz wzajemnej życzliwości.

Dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie, trud i wysiłek w mijającym roku. Wasza pasja do nauki i zaangażowanie w rozwój naszej społeczności szkolnej stanowią nieoceniony skarb, który sprawia, że nasza szkoła jest wyjątkowym miejscem.

Życzymy Wam, aby Nowy Rok był pełen nowych wyzwań, spełnienia marzeń i sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i edukacyjnym. Niech niesie ze sobą wiele inspiracji oraz możliwości do rozwoju i osiągnięcia kolejnych celów.

Niech te Święta będą dla Was czasem odpoczynku, refleksji i wspomnień, a Nowy Rok niech przyniesie wiele zdrowia, szczęścia oraz pomyślności.

Z serca życzymy Wam Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Z poważaniem,
Dyrekcja, Nauczyciele i Kadra Pracownicza I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku