Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 – kronika fotograficzna

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Malborku,

Kolejny rok szkolny dobiegł końca, a przed nami czas zasłużonego wypoczynku i letnich przygód. Chcielibyśmy Wam wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia wakacyjne.

Drodzy Uczniowie, gratulujemy Wam osiągnięć i sukcesów, które zdobyliście przez minione miesiące. Niech te wakacje będą dla Was czasem relaksu, nabierania sił oraz odkrywania nowych pasji i zainteresowań. Życzymy Wam bezpiecznych i radosnych wakacji pełnych słońca, przygód oraz niezapomnianych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi.

Szanowni Nauczyciele, dziękujemy za trud i zaangażowanie, które wkładacie w edukację oraz wychowanie naszych uczniów. Wasza praca jest nieoceniona i zasługuje na ogromne uznanie. Życzymy Wam spokojnego wypoczynku, czasu na regenerację sił i spełnienia osobistych marzeń.

Wszystkim Pracownikom Szkoły dziękujemy za wsparcie i pomoc w codziennym funkcjonowaniu naszej placówki. Wasza praca sprawia, że szkoła jest miejscem przyjaznym i bezpiecznym. Życzymy Wam radosnych i spokojnych wakacji, pełnych uśmiechu i odpoczynku.

Niech nadchodzące tygodnie będą czasem radości i beztroski, a wrzesień powita nas wszystkich z nowymi siłami i zapałem do pracy.

Wesołych wakacji!

Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Malborku