Sukcesy

ROK SZKOLNY 2018/2019
SEMESTR I + SEMESTR II

OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO – II etap
Kacper Zieliński klasa I B

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ – II etap
Juliusz Szatkowski klasa II D
Szymon Jarmołowski klasa II A

XLV OLIMPIADA HISTORYCZNA – II etap
Aleksander Kocwaj klasa IIIB
Tomasz Sobuń klasa II A
Jan Zapolski-Downar klasa II A
Juliusz Szatkowski klasa II D
ETAP CENTRALNY Jan Zapolski-Downar klasa II A
ETAP CENTRALNY Juliusz Szatkowski klasa II D

OLIMPIADA HISTORYCZNA (STOWARZYSZENIE COPTIOSH)
Aleksander Kocwaj klasa III B
 I miejsce w etapie okręgowym + tytuł FINALISTY

OLIMPIADA FIZYCZNA – II etap Michał Zdziennicki klasa II A

I EDYCJA KONKURSU EUROPEJSKIEGO POD HASŁEM WYGRAJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ z WSAiB
 I miejsce Juliusz Szatkowski klasa II D
 (udział) Jan Zapolski-Downar klasa II A


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI O NIEPODLEGŁEJ – W KATEGORII SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH : miejsce I – Natalia Wojciechowska klasa III C
 miejsce II – Magdalena Zimbał klasa I C
 miejsce III – Jakub Chrzanowski klasa III B

64. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI – ELIMINACJE POWIATOWE

RECYTACJA MŁODZIEŻY: Natalia Kołodziej, Olga Lech – II miejsce, Natalia Wojciechowska – III miejsce,
POEZJA ŚPIEWANA: Klaudia Laskowska – I miejsce, Szymon Jarmołowski – II miejsce,
NAGRODA PUBLICZNOŚCI: Adrianna Syzdół,
TEATR JEDNEGO AKTORA: Emilia Karwasz – II miejsce,
WYWIEDZIONE ZE SŁOWA: Adrianna Syzdół – II miejsce

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WZOROWEGO CZYTANIA POKOCHAĆ PANA TADEUSZA
Zofia Dobrzyńska (II C) – II miejsce


OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL O PATRIOTYCZNĄ NUTĘ
GRAND PRIX dla ZESPOŁU PARAFRAZA : Klaudia Laskowska (I D), Marta Orlich (II B), Joanna Agejczyk (III E), Klaudiusz Borówka (II D), Szymon Jarmołowski (II A), Michał Wójtowicz (II A), Michał Zdziennicki (II A), Patrycja Fabiańska (I D), Pola Dzięgiel (II B);
II miejsce (solista – wokalista 17-20 lat) – Marta Orlich klasa II B;
I miejsce (poezja śpiewana) – Pola Dzięgiel klasa II B;
I miejsce (solista – wokalista 13-16 lat) – Patrycja Fabiańska klasa I D;

WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI MINI OPEN 2019 GDYNIA
Pola Dzięgiel II B – II miejsce,
Marta Orlich (II B), Paulina Ożóg (III E) – wyróżnienie;



KONKURS FOTOGRAFICZNY SZTUKA CZYTANIA KRAJOBRAZU (Muzeum Miasta Malborka):
I miejsce Aleksander Kocwaj klasa III B
III miejsce Kinga Żuchowska klasa I B

KONKURS NA REPORTAŻ POCZĄTKI POLSKIEGO MALBORKA, POCZĄTKI POLSKICH ŻUŁAW. O ZASZCZEPIENIU TRADYCJI I ZWYCZAJÓW NA POLSKIEJ ZIEMI (Muzeum Miasta Malborka):
I miejsce Aleksander Kocwaj klasa III B

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNY KOLORY JESIENI
NAGRODA dla Patrycji Trzcińskiej – klasa I C

MULTIMEDIALNY KONKURS O NIEPODLEGŁEJ
NAGRODA INDYWIDUALNA – II miejsce – Jan Zapolski-Downar ( II A),
NAGRODA DLA ZESPOŁU UCZNIÓW – II miejsce (J. Zapolski-Downar – IIA, G. Karolczuk – IIA, T. Sobuń – IIA, A. Kocwaj – IIIB, P. P.Steiniger-IIIB, P. Szroda-IIIB, O. Szczepański-IIIB, P. Woźniak-IIIA, T. Jeżak-IIIA, M. Połom-IIIA)

WOJEWÓDZKI KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
II miejsce (solista-szkoła średnia) – Marta Orlich klasa II B
wyróżnienie (solista-szkoła średnia) – Pola Dzięgiel klasa II B, Marcin Oliński – II A
I miejsce (zespół-szkoła średnia) – Zespół PARAFRAZA


XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS TWÓRCZOŚCI POLSKIEJ „WIELCY NIEOBECNI”
laureaci: Patrycja Fabiańska (I D) , Michał Zdziennicki ( II A) – I miejsce
 Marta Orlich (II B), Marcin Oliński (IIA) – wyróżnienie


IV edycja OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z MITOLOGII (OLIMP SCHOOL-ŁÓDŹ)
Aleksandra Zdziennicka (IIB)- IX miejsce, Maciej Kotewicz (IIB)-XVI miejsce, Weronika Czermak (IB)-XVI miejsce, Olga Lech (IB)-XVI miejsce, Adrianna Pestka (ID)-XX miejsce, Klaudia Półtorak (ID)-XXII miejsce, Kacper Gdaniec (IA)-XXII miejsce, Szymon Sombrowski (IC)-XXVIII miejsce, Zuzanna Paszkowska (IA- XXVIII miejsce, Karolina Kończak (IA)- XXXVII miejsce (NA 576 UCZNIÓW W POLSCE)

IV edycja OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ JULIUSZA SŁOWACKIEGO (OLIMP SCHOOL-ŁÓDŹ)
Przemysław Steiniger III B – II miejsce

KONKURS FOTOGRAFICZNY MOJE ARCHIWUM RODZINNE
NAGRODY: Dembowska Gabriela (II C), Dawid Marszałkowski (II B), Maciej Skotarek (II B)

KONKURS FOTOGRAFICZNY MALBORK PIĘKNIEJE W UE
Dawid Marszałkowski (II B) – I miejsce, Anastasija Pojitikova (I D) – II miejsce

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY DZIECI I MŁODZIEŻ PRZYSZŁOŚCIĄ EUROPY
Karolina Kajer (II A) – I miejsce, Weronika Janke (I B) – III miejsce


KONKURS HIV-AIDS-STOP
Lilianna Jasińska ( II C -I miejsce), Dorota Krauze (II C – II miejsce), Jakub Wensker (II C – III miejsce)


OLIMPIADA EKOLOGICZNA
Lilianna Jasińska (II C) – II etap
Katarzyna Plona (III C) – II etap

XXIII edycja Konkursu Chemicznego pt. „WYGRAJ INDEKS”
Alan Bielecki (I C) – II etap; Julia Sobczyńska (III C) – II etap

Konkurs matematyczny Wygraj Indeks organizowany przez Wydz. FTiMS PG
Kamil Suchecki (IIIA), Wojciech Kopij (IIIA),
 Mikołaj Gradowski (IIIA) – FINALISTA

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”
1A: J. Nepelska, N. Langowska, K. Kaniepień, P. Machcińska
1D: W. Kinska
2A: J. Drohomirecki, M. Zdziennicki – wyróżnienie
2C: M.Słomiński – wyróżnienie
3A: Ł. Żygadło, T. Jeżak, K. Rumińska, K. Suchecki, W. Kopij, M. Gradowski

WIEDZA O PRZEDSIĘBIORCZOŚCI (WSAi B w Gdyni)
Jan Zapolski-Downar – finalista
FINAŁ REGIONALNY XIV EDYCJI NAJLEPSZYCH ZAJĘĆ Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCI (WSB w Gdyni)
Szatkowski Juliusz (II D), Jarmołowski Szymon (II A), Zapolski- Downar Jan (II A)

KONKURS BEZPIECZNE WAKACJE
Weronika Janke (IB) – etap I+II, Małgorzata Skwira (IB) – etap I+II, Emilia Karwasz (IB) – etap I, Weronika Czermak (IB) – etap I, Michał Pietruszyński (IB) – etap I+II, Kacper Iwanek (IB) – etap I, Kacper Kloniecki (IB) – etap I, Damian Lipiński (IB) – etap I+II, Klaudia Kowal (IB) – etap I, Daria Meier (I B) – etap I, Klaudia Laskowska (ID) – etap I+II, Wojciech Bartczak (ID) – etap I, Filip Słończyński (ID) – etap I+II, Tobiasz Marzec (IA) – etap I+II

KONKURS WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM
Jan Zapolski-Downar (II A) – II miejsce w etapie powiatowym,
udział w etapie powiatowym: Jakub Kapuściński (IA), Weronika Czermak (I B), Mateusz Serocki (I B), Jakub Maruszak (I D)

PROJEKTY SPOŁECZNE:
We are the same (Jesteśmy tacy sami): Michalina Wojtaś, Julia Lenga, Anastasija Pojitikova, Izabela Lewicka, Patrycja Górska, Jakub Maruszak, Nikola Pawluczyk;
Podziel się życiem. Zostań dawcą szpiku: Jakub Skrzyński, Marta Reszka, Bartosz Michalak, Pola Pyrzyńska, Karolina Walkowska, Karolina Ziębińska;
Jak żyć? – poradnik dla opornych: Katarzyna Żołędowska, Klaudia Kowal;
Grupa „Fairy Funny Tales” ( „ Bajki śmieszne opowieści”): Martyna Romaniak, Patrycja Trzcińska, Martyna Baranowska, Michał Wójtowicz, Igor Muchowski
Międzypokoleniowy projekt PO@ŁĄCZENI realizowany w ramach programu „Tu Mieszkam, Tu Zmieniam”:
Zofia Wciseł, Diana Janicka, Gabriela Dembowska, Anastasija Pojitikova, Hanna Milanowska, Karolina Kajer, Maciej Skotarek, Mikołaj Wierzbicki, Nikola Langowska, Paulina Machcińska, Alicja Bartmańska, Julia Kurzawa, Zuzanna Paszkowska
Music Malbork: Nikola Langowska, Kacper Iwanek, Damian Lipiński , Paulina Machcińska, Weronika Czermak, Kacper Kaniepień, Wojciech Bartczak, Filip Słończyński

GRUPA REATRALNA No i dobra: Hanna Reksa, Michał Pietruszyński, Olga Lech, Weronika Czermak, Adrianna Syzdół, Julia Serafin, Emilia Karwasz, Aleksandra Sędłak, Katarzyna Żołędowska (Ogólnopolskie Konfrontacje Poetycko-Teatralne w ramach manewrów artystycznych Wojska Polskiego – Kraków 2019)

XV MALBORSKI BIEG TRZEŹWOŚCI
Alicja Krauze (klasa II C) – I miejsce 800 m.
Sylwia Grębowska (klasa III C) – V miejsce 800 m.
BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Lidia Jastrzębska – I miejsce (w swojej kategorii wiekowej), Sylwia Grębowska – II miejsce, Julia Plackowska – III miejsce

MISTRZOSTWA POWIATU LEKKOATLETYKA „LICEALIADA” 2018/2019
Alicja Krauze – I miejsce w biegu na 100 m. + I miejsce w biegu na 400 m.

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH LICEALIADA 2018/2019
I miejsce DZIEWCZĄT; S. Grębowska (3C), M. Sip (3A), J. Plackowska (3C), O. Maciąg (2D), K. Wolak (1D), A. Krauze (2C), D. Janicka (2C), A. Jastrzębska (3C), P. Chrobocińska (1D),K. Rumińska (3A)


MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM
II miejsce dziewcząt (drużynowo): Paulina Machcińska klasa I A
 Emilia Karwasz klasa I B
III miejsce chłopców (drużynowo): Mateusz Serocki klasa I B
 Przemysław Wodnicki klasa III E

MISTRZOSTWA POWIATU W FUTSALU (I miejsce) + półfinały województwa (I miejsce) + IV miejsce w finale XIX Licealiady Województwa Pomorskiego
 Paulina Machcińska (IA)-finał, Emilia Karwasz (IB), Alicja Krauze (IIC)-finał, Urszula Sadowska (IIC), Oliwia Maciąg (IID)-finał, Wiktoria Sokalska (IIIC)-finał, Aleksandra Laskowska (IIIE)-finał, Julia Wielewicka (III A)-finał, Katarzyna Wolak (I D)-finał

MISTRZOSTWA POWIATU MALBORSKIEGO W KOSZYKÓWCE W RAMACH LICEALIADY
I miejsce: Jan Walczak, Dominik Czermak, Marcel Gęsiarz, Bartosz Michalak, Oskar Nadolski, Jakub Skrzyński, Krzysztof Świątek, Miłosz Wolak, Michał Zdziennicki
I miejsce: Alicja Krauze, Julia Plackowska, Aleksandra Laskowska, Oliwia Maciąg, Paulina Machcińska, Katarzyna Wolak, Julia Drzewiecka, Emilia Karwasz, Lidia Jastrzębska, Julia Sobczyńska, Martyna Sip, Klaudia Dobrowolska

MISTRZOSTWA POWIATU MALBORSKIEGO W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT W RAMACH LICEALIADY
II miejsce: Reszka Marta (IC), Walkowska Karolina (IC), Wolak Katarzyna (ID), Drzewiecka Julia (IIA), Krauze Alicja (IIC), Rogozińska Paulina (IID), Plackowska Julia (3C), Wilczyńska Julia (III C), Foerster Laura (3E)

POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – I MIEJSCE (DRUŻYNOWO)
Katarzyna Rumińska (I miejsce indywidualnie), Lidia Jastrzębska (II miejsce indywidualnie), Sylwia Grębowska (V miejsce indywidualnie), Alicja Krauze (VI miejsce indywidualnie), Diana Janicka (XIII miejsce indywidualnie), Paulina Machcińska

POMORSKA LIGA ZADANIOWA ZDOLNI Z POMORZA 2018/2019
LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU POWIATOWEGO
BIOLOGIA
JASIŃSKA LILIANNA
CHEMIA
JASIŃSKA LILIANNA – etap wojewódzki
TOMASIAK JULIA
SOBCZYŃSKA JULIA –etap wojewódzki
BĘDKOWSKA EWELINA
SŁOMIŃSKI MARCEL – etap wojewódzki
SMOTER SARA
GRĘBOWSKA SYLWIA
KIEROŃCZYK MICHAŁ
GUZOW ALICJA
KRAUZE DOROTA
BIELECKI ALAN – etap wojewódzki

FIZYKA
GRADOWSKI MIKOŁAJ

INFORMATYKA
ZDZIENNICKI MICHAŁ – etap wojewódzki
GRADOWSKI MIKOŁAJ
WOŹNIAK PIOTR – etap wojewódzki
DROHOMIRECKI JAKUB – etap wojewódzki
SUCHECKI KAMIL – etap wojewódzki


KOMPETENCJE SPOŁECZNE
KOCWAJ ALEKSANDER – etap wojewódzki
STEINIGER PRZEMYSŁAW – etap wojewódzki
CZERMAK MONIKA – etap wojewódzki
SEROCKI MATEUSZ – etap wojewódzki
SERAFIN JULIA
PRUCHNIEWSKI EDWIN
ZDZIENNICKA ALEKSANDRA – etap wojewódzki

SUKCESY UCZNIÓW

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W MALBORKU

ROK SZKOLNY 2018/2019

SEMESTR I + SEMESTR II

OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO – II etap Kacper Zieliński klasa I B

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ – II etap Juliusz Szatkowski klasa II D

 Szymon Jarmołowski klasa II A

XLV OLIMPIADA HISTORYCZNA – II etap Aleksander Kocwaj klasa IIIB

 Tomasz Sobuń klasa II A

 Jan Zapolski-Downar klasa II A

 Juliusz Szatkowski klasa II D

 ETAP CENTRALNY Jan Zapolski-Downar klasa II A

 ETAP CENTRALNY Juliusz Szatkowski klasa II D

OLIMPIADA HISTORYCZNA (STOWARZYSZENIE COPTIOSH) Aleksander Kocwaj klasa III B

 I miejsce w etapie okręgowym + tytuł FINALISTY

OLIMPIADA FIZYCZNA – II etap Michał Zdziennicki klasa II A

I EDYCJA KONKURSU EUROPEJSKIEGO POD HASŁEM WYGRAJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ z WSAiB

 I miejsce Juliusz Szatkowski klasa II D

 (udział) Jan Zapolski-Downar klasa II A

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI O NIEPODLEGŁEJ – W KATEGORII SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH : miejsce I – Natalia Wojciechowska klasa III C

 miejsce II – Magdalena Zimbał klasa I C

 miejsce III – Jakub Chrzanowski klasa III B

64. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI – ELIMINACJE POWIATOWE

RECYTACJA MŁODZIEŻY: Natalia Kołodziej, Olga Lech – II miejsce, Natalia Wojciechowska – III miejsce,

POEZJA ŚPIEWANA: Klaudia Laskowska – I miejsce, Szymon Jarmołowski – II miejsce,

NAGRODA PUBLICZNOŚCI: Adrianna Syzdół,

TEATR JEDNEGO AKTORA: Emilia Karwasz – II miejsce,

WYWIEDZIONE ZE SŁOWA: Adrianna Syzdół – II miejsce

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WZOROWEGO CZYTANIA POKOCHAĆ PANA TADEUSZA

Zofia Dobrzyńska (II C) – II miejsce

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL O PATRIOTYCZNĄ NUTĘ

GRAND PRIX dla ZESPOŁU PARAFRAZA : Klaudia Laskowska (I D), Marta Orlich (II B), Joanna Agejczyk (III E), Klaudiusz Borówka (II D), Szymon Jarmołowski (II A), Michał Wójtowicz (II A), Michał Zdziennicki (II A), Patrycja Fabiańska (I D), Pola Dzięgiel (II B);

II miejsce (solista – wokalista 17-20 lat) – Marta Orlich klasa II B;

I miejsce (poezja śpiewana) – Pola Dzięgiel klasa II B;

I miejsce (solista – wokalista 13-16 lat) – Patrycja Fabiańska klasa I D;

WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI MINI OPEN 2019 GDYNIA

Pola Dzięgiel II B – II miejsce,

Marta Orlich (II B), Paulina Ożóg (III E) – wyróżnienie;

KONKURS FOTOGRAFICZNY SZTUKA CZYTANIA KRAJOBRAZU (Muzeum Miasta Malborka):

I miejsce Aleksander Kocwaj klasa III B

III miejsce Kinga Żuchowska klasa I B

KONKURS NA REPORTAŻ POCZĄTKI POLSKIEGO MALBORKA, POCZĄTKI POLSKICH ŻUŁAW. O ZASZCZEPIENIU TRADYCJI I ZWYCZAJÓW NA POLSKIEJ ZIEMI (Muzeum Miasta Malborka):

I miejsce Aleksander Kocwaj klasa III B

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNY KOLORY JESIENI

NAGRODA dla Patrycji Trzcińskiej – klasa I C

MULTIMEDIALNY KONKURS O NIEPODLEGŁEJ

NAGRODA INDYWIDUALNA – II miejsce – Jan Zapolski-Downar ( II A),

NAGRODA DLA ZESPOŁU UCZNIÓW – II miejsce (J. Zapolski-Downar – IIA, G. Karolczuk – IIA, T. Sobuń – IIA, A. Kocwaj – IIIB, P. P.Steiniger-IIIB, P. Szroda-IIIB, O. Szczepański-IIIB, P. Woźniak-IIIA, T. Jeżak-IIIA, M. Połom-IIIA)

WOJEWÓDZKI KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

II miejsce (solista-szkoła średnia) – Marta Orlich klasa II B

wyróżnienie (solista-szkoła średnia) – Pola Dzięgiel klasa II B, Marcin Oliński – II A

I miejsce (zespół-szkoła średnia) – Zespół PARAFRAZA

XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS TWÓRCZOŚCI POLSKIEJ „WIELCY NIEOBECNI”

laureaci: Patrycja Fabiańska (I D) , Michał Zdziennicki ( II A) – I miejsce

 Marta Orlich (II B), Marcin Oliński (IIA) – wyróżnienie

IV edycja OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z MITOLOGII (OLIMP SCHOOL-ŁÓDŹ)

Aleksandra Zdziennicka (IIB)- IX miejsce, Maciej Kotewicz (IIB)-XVI miejsce, Weronika Czermak (IB)-XVI miejsce, Olga Lech (IB)-XVI miejsce, Adrianna Pestka (ID)-XX miejsce, Klaudia Półtorak (ID)-XXII miejsce, Kacper Gdaniec (IA)-XXII miejsce, Szymon Sombrowski (IC)-XXVIII miejsce, Zuzanna Paszkowska (IA- XXVIII miejsce, Karolina Kończak (IA)- XXXVII miejsce (NA 576 UCZNIÓW W POLSCE)

IV edycja OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ JULIUSZA SŁOWACKIEGO (OLIMP SCHOOL-ŁÓDŹ)

Przemysław Steiniger III B – II miejsce

KONKURS FOTOGRAFICZNY MOJE ARCHIWUM RODZINNE

NAGRODY: Dembowska Gabriela (II C), Dawid Marszałkowski (II B), Maciej Skotarek (II B)

KONKURS FOTOGRAFICZNY MALBORK PIĘKNIEJE W UE

Dawid Marszałkowski (II B) – I miejsce, Anastasija Pojitkova (I D) – II miejsce

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY DZIECI I MŁODZIEŻ PRZYSZŁOŚCIĄ EUROPY

Karolina Kajer (II A) – I miejsce, Weronika Janke (I B) – III miejsce

KONKURS HIV-AIDS-STOP

Lilianna Jasińska ( II C -I miejsce), Dorota Krauze (II C – II miejsce), Jakub Wensker (II C – III miejsce)

OLIMPIADA EKOLOGICZNA

Lilianna Jasińska (II C) – II etap

Katarzyna Plona (III C) – II etap

XXIII edycja Konkursu Chemicznego pt. „WYGRAJ INDEKS”

Alan Bielecki (I C) – II etap; Julia Sobczyńska (III C) – II etap

Konkurs matematyczny Wygraj Indeks organizowany przez Wydz. FTiMS PG

Kamil Suchecki (IIIA), Wojciech Kopij (IIIA),

 Mikołaj Gradowski (IIIA) – FINALISTA

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”

1A: J. Nepelska, N. Langowska, K. Kaniepień, P. Machcińska
1D: W. Kinska
2A: J. Drohomirecki, M. Zdziennicki – wyróżnienie
2C: M.Słomiński – wyróżnienie
3A: Ł. Żygadło, T. Jeżak, K. Rumińska, K. Suchecki, W. Kopij, M. Gradowski

WIEDZA O PRZEDSIĘBIORCZOŚCI (WSAi B w Gdyni)

Jan Zapolski-Downar – finalista

FINAŁ REGIONALNY XIV EDYCJI NAJLEPSZYCH ZAJĘĆ Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCI (WSB w Gdyni)

Szatkowski Juliusz (II D), Jarmołowski Szymon (II A), Zapolski- Downar Jan (II A)

KONKURS BEZPIECZNE WAKACJE

Weronika Janke (IB) – etap I+II, Małgorzata Skwira (IB) – etap I+II, Emilia Karwasz (IB) – etap I, Weronika Czermak (IB) – etap I, Michał Pietruszyński (IB) – etap I+II, Kacper Iwanek (IB) – etap I, Kacper Kloniecki (IB) – etap I, Damian Lipiński (IB) – etap I+II, Klaudia Kowal (IB) – etap I, Daria Meier (I B) – etap I, Klaudia Laskowska (ID) – etap I+II, Wojciech Bartczak (ID) – etap I, Filip Słończyński (ID) – etap I+II, Tobiasz Marzec (IA) – etap I+II

KONKURS WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM

Jan Zapolski-Downar (II A) – II miejsce w etapie powiatowym,

udział w etapie powiatowym: Jakub Kapuściński (IA), Weronika Czermak (I B), Mateusz Serocki (I B), Jakub Maruszak (I D)

PROJEKTY SPOŁECZNE:

We are the same (Jesteśmy tacy sami): Michalina Wojtaś, Julia Lenga, Anastasija Pojitkova, Izabela Lewicka, Patrycja Górska, Jakub Maruszak, Nikola Pawluczyk;

Podziel się życiem. Zostań dawcą szpiku: Jakub Skrzyński, Marta Reszka, Bartosz Michalak, Pola Pyrzyńska, Karolina Walkowska, Karolina Ziębińska;

 Jak żyć? – poradnik dla opornych: Katarzyna Żołędowska, Klaudia Kowal;

Grupa „Fairy Funny Tales” ( „ Bajki śmieszne opowieści”): Martyna Romaniak, Patrycja Trzcińska, Martyna Baranowska, Michał Wójtowicz, Igor Muchowski

Międzypokoleniowy projekt POŁ@CZENI realizowany w ramach programu „Tu Mieszkam, Tu Zmieniam”:

Zofia Wciseł, Diana Janicka, Gabriela Dembowska, Anastasija Pojitkova, Hanna Milanowska, Karolina Kajer, Maciej Skotarek, Mikołaj Wierzbicki, Nikola Langowska, Paulina Machcińska, Alicja Bartmańska, Julia Kurzawa, Zuzanna Paszkowska

Music Malbork: Nikola Langowska, Kacper Iwanek, Damian Lipiński , Paulina Machcińska, Weronika Czermak, Kacper Kaniepień, Wojciech Bartczak, Filip Słończyński

GRUPA REATRALNA No i dobra: Hanna Reksa, Michał Pietruszyński, Olga Lech, Weronika Czermak, Adrianna Syzdół, Julia Serafin, Emilia Karwasz, Aleksandra Sędłak, Katarzyna Żołędowska (Ogólnopolskie Konfrontacje Poetycko-Teatralne w ramach manewrów artystycznych Wojska Polskiego – Kraków 2019)

XV MALBORSKI BIEG TRZEŹWOŚCI

Alicja Krauze (klasa II C) – I miejsce 800 m.

Sylwia Grębowska (klasa III C) – V miejsce 800 m.

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Lidia Jastrzębska – I miejsce (w swojej kategorii wiekowej), Sylwia Grębowska – II miejsce, Julia Plackowska – III miejsce

MISTRZOSTWA POWIATU LEKKOATLETYKA „LICEALIADA” 2018/2019

Alicja Krauze – I miejsce w biegu na 100 m. + I miejsce w biegu na 400 m.

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH LICEALIADA 2018/2019

I miejsce DZIEWCZĄT; S. Grębowska (3C), M. Sip (3A), J. Plackowska (3C), O. Maciąg (2D), K. Wolak (1D), A. Krauze (2C), D. Janicka (2C), A. Jastrzębska (3C), P. Chrobocińska (1D),K. Rumińska (3A)

MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

II miejsce dziewcząt (drużynowo): Paulina Machcińska klasa I A

 Emilia Karwasz klasa I B

III miejsce chłopców (drużynowo): Mateusz Serocki klasa I B

 Przemysław Wodnicki klasa III E

MISTRZOSTWA POWIATU W FUTSALU (I miejsce) + półfinały województwa (I miejsce) + IV miejsce w finale XIX Licealiady Województwa Pomorskiego

 Paulina Machcińska (IA)-finał, Emilia Karwasz (IB), Alicja Krauze (IIC)-finał, Urszula Sadowska (IIC), Oliwia Maciąg (IID)-finał, Wiktoria Sokalska (IIIC)-finał, Aleksandra Laskowska (IIIE)-finał, Julia Wielewicka (III A)-finał, Katarzyna Wolak (I D)-finał

MISTRZOSTWA POWIATU MALBORSKIEGO W KOSZYKÓWCE W RAMACH LICEALIADY

I miejsce: Jan Walczak, Dominik Czermak, Marcel Gęsiarz, Bartosz Michalak, Oskar Nadolski, Jakub Skrzyński, Krzysztof Świątek, Miłosz Wolak, Michał Zdziennicki

I miejsce: Alicja Krauze, Julia Plackowska, Aleksandra Laskowska, Oliwia Maciąg, Paulina Machcińska, Katarzyna Wolak, Julia Drzewiecka, Emilia Karwasz, Lidia Jastrzębska, Julia Sobczyńska, Martyna Sip, Klaudia Dobrowolska

MISTRZOSTWA POWIATU MALBORSKIEGO W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT W RAMACH LICEALIADY

II miejsce: Reszka Marta (IC), Walkowska Karolina (IC), Wolak Katarzyna (ID), Drzewiecka Julia (IIA), Krauze Alicja (IIC), Rogozińska Paulina (IID), Plackowska Julia (3C), Wilczyńska Julia (III C), Foerster Laura (3E)

POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – I MIEJSCE (DRUŻYNOWO)

Katarzyna Rumińska (I miejsce indywidualnie), Lidia Jastrzębska (II miejsce indywidualnie), Sylwia Grębowska (V miejsce indywidualnie), Alicja Krauze (VI miejsce indywidualnie), Diana Janicka (XIII miejsce indywidualnie), Paulina Machcińska

POMORSKA LIGA ZADANIOWA ZDOLNI Z POMORZA 2018/2019

LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU POWIATOWEGO

BIOLOGIA

JASIŃSKA LILIANNA

CHEMIA

JASIŃSKA LILIANNA – etap wojewódzki

TOMASIAK JULIA

SOBCZYŃSKA JULIA –etap wojewódzki

BĘDKOWSKA EWELINA

SŁOMIŃSKI MARCEL – etap wojewódzki

SMOTER SARA

GRĘBOWSKA SYLWIA

KIEROŃCZYK MICHAŁ

GUZOW ALICJA

KRAUZE DOROTA

BIELECKI ALAN – etap wojewódzki

FIZYKA

GRADOWSKI MIKOŁAJ

INFORMATYKA

ZDZIENNICKI MICHAŁ – etap wojewódzki

GRADOWSKI MIKOŁAJ

WOŹNIAK PIOTR – etap wojewódzki

DROHOMIRECKI JAKUB – etap wojewódzki

SUCHECKI KAMIL – etap wojewódzki

KOMPETENCJE SPOŁECZNE

KOCWAJ ALEKSANDER – etap wojewódzki

STEINIGER PRZEMYSŁAW – etap wojewódzki

CZERMAK MONIKA – etap wojewódzki

SEROCKI MATEUSZ – etap wojewódzki

SERAFIN JULIA

PRUCHNIEWSKI EDWIN

ZDZIENNICKA ALEKSANDRA – etap wojewódzki

Z przyjemnością informuję o zakwalifikowaniu się uczniów do finałowego etapu konkursu „Wiedzy o przedsiębiorczości” organizowanego przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni, który odbędzie się 1 marca br. w siedzibie uczelni. Oto zakwalifikowani uczniowie: 

  • Banaszewski Maciej
  • Szatkowski Juliusz
  • Czermak Dominik
  • Jasińska Lilianna
  • Kasprzyk Cezary
  • Kozłowska Anna
  • Zapolski-Downar
  • Dawid Zakrzewski klasa 3c  Stypendium Prezesa Rady Ministrów
    Julia Mikołajczak, klasa 2C, I miejsce w Katolickim Konkursie Krasomówczym
  • Alicja Guzow klasa 1c, II miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia w powiecie.
  • Emilia Czupa klasa 2c, III miejsce w Olimpiadzie Wiedzy o AIDS HIV-AIDS-STOP w powiecie
  • Katarzyna Plona klasa 2c, II miejsce w Olimpiadzie Wiedzy o AIDS HIV-AIDS-STOP w powiecie
  • Katarzyna Wiśniewska klasa 2c, I miejsce w Olimpiadzie Wiedzy o AIDS HIV-AIDS-STOP w powiecie

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – awans do etapu wojewódzkiego:

  • Agnieszka Wiśniewska klasa 3e,
  • Katarzyna Wiśniewska klasa 2c,
  • Lilianna Jasińska klasa 1c

Olimpiada „Lekcje z ZUS” – awans do II etapu wojewódzkiego:

  • Adrianna Nawrocka klasa 1d,
  • Izabela Muzyka klasa 1d,
  • Michała Kamiński klasa 1d

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka:

  • Przemek Steiniger klasa2b, na szczeblu okręgowym uzyskał tytuł- laureata  eliminacji okręgowych

XLIV Olimpiada Historyczna: trzech uczniów zakwalifikowało się do eliminacji okręgowych:

  • Aleksander Kocwaj klasa 2b,
  • Piotr Woźniak klasa 2a oraz Jeżak Tomasz klasa 2a,Pomorska Liga Zadaniowa z kompetencji społecznych czterech uczniów zakwalifikowało się do II etapu
  • Aleksander Kocwaj klasa 2b,
  • Przemek Steiniger klasa 2b,
  • Jakub Chrzanowski klasa2b,
  • Maciej Babirecki klasa 2d

Olimpiada Historyczna organizowana przez Stowarzyszenie Coptiosh: – – Aleksander Kocwaj klasa 2b zakwalifikował się do etapu okręgowego,

Pomorska Liga Zadaniowa z informatyki jedenastu uczniów zakwalifikowało się do II etapu

  • Czarnecki Jakub IIIA
  • Zdziennicki Michał IA
  • Suchecki Kamil IIA
  • Gradowski Mikołaj IIA
  • Woźniak Piotr IIA
  • Nagrodzki Kacper IIA
  • Drohomirecki Jakub IA
  • Nieścier Mateusz IIIA
  • Kulik Andrzej IIIA
  • Szefler Kamil IA
  • Górski Damian IIIA