WYMIANA MŁODZIEŻOWA Z NORDHORN!!!

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do uczestnictwa w wyjeździe do niemieckiego miasta Nordhorn. Wyjazd będzie miał miejsce w dniach 23 września – 27 września 2019 r. Wymiany młodzieży między malborskimi liceami i gimnazjum w Nordhorn oraz wymiany mieszkańców należą do tradycji naszego miasta.

Szczególne zaproszenie kierujemy do uczniów klas pierwszych naszej szkoły. Pobyt w Nordhorn to okazja, aby udoskonalić swoje umiejętności zarówno  w zakresie języka niemieckiego, jak i w zakresie języka angielskiego. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z organizatorem wymiany, Panią Anną Jagielską lub z Panią wicedyrektor, Dorotą Klofczyńską.

Każdy wyjazd do Nordhorn to gwarancja poznania nowych przyjaciół i niezapomnianych przeżyć!!!