71 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski- za nami eliminacje powiatowe! Nasi na podium!

24 kwietnia o godzinie 16:00, w gościnnych murach Centrum Kultury i Edukacji Szkoły Łacińskiej, odbyły się powiatowe eliminacje 71. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jak co roku wzięli w nich udział także uczniowie naszej szkoły.

Po długich i bardzo emocjonujących zmaganiach jury ogłosiło werdykt.

I miejsce w kategorii recytacji młodzieży zajął Szymon Kamiński z klasy 3a.
II miejsce w tej samej kategorii zdobyła Julia Śmieszniak – tegoroczna maturzystka (klasa 4b).
III miejsce w kategorii teatr jednego aktora zajęła uczennica Pola Wieliczko z klasy 1b.

Szymon, jako zwycięzca, będzie reprezentował Malbork w eliminacjach wojewódzkich.

Gratulujemy!