24 kwietnia o godzinie 16:00, w gościnnych murach Centrum Kultury i Edukacji Szkoły Łacińskiej, odbyły się powiatowe eliminacje 71. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jak co roku wzięli w nich udział także uczniowie naszej szkoły.
Po długich i bardzo emocjonujących zmaganiach jury ogłosiło werdykt.
I miejsce w kategorii recytacji młodzieży zajął Szymon Kamiński z klasy 3a.
II miejsce w tej samej kategorii zdobyła Julia Śmieszniak – tegoroczna maturzystka (klasa 4b).
III miejsce w kategorii teatr jednego aktora zajęła uczennica Pola Wieliczko z klasy 1b.
Szymon, jako zwycięzca, będzie reprezentował Malbork w eliminacjach wojewódzkich.
Gratulujemy!