Alicja Krauze wyróżniona na gali Wolontariatu!

7 grudnia 2019r. w Fabryce Inicjatyw „Alternatywa” odbyła się I Gala Wolontariatu zorganizowana przez Malborskie Centrum Wolontariatu. W wydarzeniu nie zabrakło uczniów naszej szkoły, którzy na co dzień aktywnie działają w Szkolnym Kole Wolontariatu. Nasze liceum reprezentowali: Robert Puczka, Dalia Wieczorek i Alicja Krauze.

Podczas gali uhonorowani zostali wszyscy malborscy wolontariusze, jednak trójka z nich w szczególny sposób, a wśród nich uczennica naszej szkoły. Tytuł zasłużonej dla Wolontariatu otrzymała Alicja Krauze!

Należy podkreślić, iż wolontariat w Malborku  nie byłby możliwy, gdyby nie działalność pani Magdaleny Adamskiej, która od lat trzyma pieczę nad MCW. Współpraca pani Magdy z opiekunem Szkolnego Koła Wolontariatu, p. Martą Matylewską- Stec przynosi owoce w postaci aktywizowania do działania uczniów naszej szkoły.

Alicji jeszcze raz gratulujemy!