Apel z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Dnia 1 marca 2022 roku odbył się apel z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uczniowie dowiedzieli się o walce z reżimem komunistycznym po zakończeniu II wojny. Zostało im przybliżonych wiele ważnych osób z Polski Podziemnej,  m. in. Danuta Siedzikówna  – Inka, która została rozstrzelana w wieku 18 lat przez komunistów za walkę o wolność powojennych pokoleń Polaków.

Po części historycznej i po oddaniu pamięci poległym rodakom przeszliśmy do spraw szkolnych. Pani Dyrektor podczas uroczystej mowy ogłosiła zakończenie remontu w szkole i zapowiedziała niespodziankę, której jeszcze nie poznaliśmy. Nowy semestr rozpoczął się wraz z nowym Samorządem Uczniowskim. Przewodniczącym szkoły został Szymon Jankowski, a wice przewodniczącymi zostały: Wiktoria Grabara oraz Aleksandra Ziemińska. Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo sukcesów!