Chłopcy z 1 LO w Malborku drudzy w Półfinale Wojewódzkim w Badmintonie.

W dniu 24.10.23r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Półfinale Wojewodztwa Pomorskiego w Badmintonie, który odbył się w Zespole Szkół w Kwidzynie.
Oprócz naszej szkoły w zawodach wzięła udział drużyna z 1 LO w Kwidzynie, która po zaciętej grze zwyciężyła z naszą reprezentacją i ostatecznie zajęła pierwsze miejsce. Drugą drużyną z którą przyszło nam walczyć była reprezentacja Zespołu Szkół w Barlewicach, jednak tym razem nasi reprezentanci stanęli na wysokości zadania odnosząc zwycięstwo i ostatecznie zajmując drugie miejsce w zawodach.
Nasza drużyna występowała w składzie: Szymon Krotowski, Stanisław Pozorski oraz Szymon Suchara. Natomiast opiekunem naszej kadry  był nauczyciel wychowania fizycznego pan Michał Krotowski
Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.