Dni Integracji za nami!

W dniach 9 – 10 września 2021 r. w malborskim Ratuszu Staromiejskim odbyły się Dni Integracyjne klas pierwszych uczniów naszego liceum.

Działania koordynatorki – pedagoga szkolnego, pani Marty Matylewskiej- Stec wsparli nauczyciele uczący w szkole- pani Maria Seibert, p. Violetta Jankowiak, psycholog, Małgorzata Korna, a także pani pedagog malborskiej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej, pani  Beata Szymala czy liderka Malborskiego Centrum Wolontariatu, nasza absolwentka, Alicja Krauze.

Uczniowie – przy zachowaniu reżimu sanitarnego- uczestniczyli w  warsztatach teatralnych, zajęciach z emisji głosu, warsztatach integracyjnych,  a także zwiedzili Wieżę Ciśnień, gdzie gospodarz tegoż miejsca, pan Wiesław Lewandowski, bardzo ciekawie opowiedział  historię tegoż miejsca.

Cieszymy się, że mogliśmy się poznać i żywimy nadzieję, że jak najdłużej będzie nam dane integrować się „na żywo” 🙂

Zapraszamy na relację fotograficzną 🙂