Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Nauczyciela jak nazywa się potocznie Święto Komisji Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia uczniowskiego zachwytu nad trudem i znojem pracy pedagogów. Jest to także czas miłych słów, kwiatów, apeli i podziękowań.Nasza szkoła nie różni się prawie niczym pod względem od innych szkół w Polsce.Ale „prawie” robi wielką różnicę. Bo tylko w naszym Ogólniaku przyznane zostały nauczycielom nagrody zwane Henrykami. Tytuły te przyznawane są tradycyjnie, co roku uczniom. W tym roku jednak kapituła uczniowska Henryków pochyliła się nad zgłoszonymi. Kandytami – Nauczycielami i postanowiła przyznać następujące tytuły:

• Pani Anna Molenda – „ o Matko i Córko „
  • Pan Michał Krotowski –„ Samotność Długodystansowca”
  • Pani Agnieszka Jastrzębska –„ Priekrasnaja Lady”
  • Pan Jacek Jakusik – „Prawy i Sympatyczny”
  • Pan Tomasz Wojnowski – „Mogę Wszystko”

Jak widać uczniowie potrafili zauważyć najcenniejsze cechy współczesnego pedagoga.Podziękowaniom, łzom wzruszenia nie było końca.Gratulując wszystkim wyróżnionym, już dziś zastanówmy się nad kategoriami, które zostaną nagrodzone w przyszłym roku.