DZIEN EDUKACJI NARODOWEJ w 1 LO w Malborku

W dniu 12 października 2023 roku, w uroczystej auli naszej szkoły, odbyły się znaczące obchody z okazji Dnia Edukacji Narodowej. To wyjątkowe wydarzenie, poświęcone naszym wyjątkowym nauczycielom, miało wyjątkowy charakter, a oprócz wyrazów szacunku, nie zabrakło zasłużonych nagród oraz wyróżnień dla tych, którzy wyróżnili się swoim zaangażowaniem w procesie edukacji.

Warto podkreślić, że część artystyczna tego wydarzenia została przygotowana przez nasz utalentowany Samorząd Uczniowski. Ich występ był pełen historii, która została przybliżona w ciekawy i przystępny sposób. Pokazano, że nauka może być fascynująca i inspirująca, a zarazem pouczająca. Choć nie obyło się bez przymrużenia oka i lekkiego humoru, nasze wystąpienie było przede wszystkim wyrazem szacunku i uznania dla trudu naszych nauczycieli.

Uroczystość była także momentem, w którym dumni rodzice i koleżanki oraz koledzy mogli z bliska zobaczyć, jak wiele działo się w naszej szkole. Cieszymy się, że nasza inicjatywa spotkała się z tak ciepłym przyjęciem. Jak pokazują zdjęcia, atmosfera była naprawdę wyjątkowa, a chwile podczas Dnia Edukacji Narodowej na pewno zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyjątkowego dnia, zarówno uczniom, nauczycielom, jak i pracownikom szkoły. To właśnie dzięki Waszej pracy i zaangażowaniu nasza edukacja staje się coraz bardziej wartościowa i inspirująca. Szanujemy Waszą ciężką pracę i jesteśmy dumni, że jesteście naszymi nauczycielami. Gratulujemy Wam serdecznie z okazji Dnia Edukacji Narodowej!