Fotograficzne  pasje uczennicy I LO w Malborku.

SZKOLNA  GALERIA informuje, że Amelia Pałka, uczennica trzeciej klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku wzięła udział w Konkursie Fotograficznym „NAJCIEKAWSZE ZAKĄTKI NASZEJ OJCZYZNY” – VII edycja, którego organizatorem  była Fundacja Szkół Sióstr Nazaretanek.

Tematem fotografii okazały się niezwykłe krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca naszej Ojczyzny – dotąd nieznane lub mniej znane. Zdjęcia zostały wykonane w niestandardowych ujęciach a  prezentowały w ciekawy i niekonwencjonalny sposób walory tych miejsc.

Pasją Amelii Pałki są zdjęcia, które wykonuje wykorzystując do tego celu nowoczesny model telefonu komórkowego. Tym sposobem odkrywa niezwykłe zakątki, promując piękno naszego regionu.

Zapraszamy na wystawę do biblioteki szkolnej, gdzie tym razem prezentujemy twórczość z dziedziny fotografii.  Zdjęcia mogą być dla wielu z was inspiracją do uruchomienia, drzemiących w was, pokładach kreatywności. Zapraszamy!

Nauczyciele Bibliotekarze I LO