Integracja pierwszaków w I LO w Malborku!

22 lutego 2023 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im Henryka Sienkiewicza w Malborku odbył się RAMBIT. To turniejowa impreza sportowa zorganizowana dla klas pierwszych,  mająca na celu integrację uczniów, podczas której mieli oni okazję zaprezentować  swoje  umiejętności sportowe. Koordynator turnieju,  Bogdan Kuchar,  przygotował osiem różnorodnych  konkurencji, w których uczestnicy nierzadko zmagali się z trudnościami. Każdą klasę reprezentowała ośmioosobowa   drużyna, składająca się z czterech dziewcząt i czterech chłopców. Uczniowie niebiorący udziału w zawodach kibicowali swoim koleżankom i kolegom. W przeprowadzeniu  zawodów wzięli również udział nauczyciele wychowania fizycznego: Ewa Statkiewicz, Michał Krotowski i  Przemysław Wądołowski.

Zdjęcie 1 z 15

Ewa Statkiewicz