Kawiarenkowy zawrót głowy

kaw-2Jedną z wielu tradycji naszej szkoły jest cotygodniowa kawiarenka w szkolnej bibliotece. Podczas długiej przerwy czwartkowej każdy mógł za symboliczną opłatą zaspokoić podniebienie pysznymi, domowymi wypiekami, niczym z babcinej kuchni, a tkaw-1akże ciepłym napojem. Organizacja pierwszej w tym roku kawiarenki przypadła klasie 2c o profilu biomedycznym. Nasi biolodzy sumiennie wywiązali się z tego zadania. Czytelnia na moment zamieniła się w domowy pokój. Na stołach pojawiło się wiele smacznych ciast, które przyciągnęły tłumy smakoszy. Każdy znalazł coś dla siebie i wychodził z biblioteki z uśmiechem na twarzy. Kolejną kawiarenką zajmą się uczniowie z 2a. Już nie możemy się doczekać, jakie smakołyki przygotują nasze koleżanki i koledzy z klasy politechnicznej.

Zespół redakcyjny