KONKURS JĘZYKOWO-KREATYWNY

Kalendarz adwentowy to tradycja, zgodnie z którą dni do Świąt Bożego Narodzenia odliczane są przy pomocy kolejnych okienek kalendarza, w których kryją się drobne niespodzianki.

Konkurs, w którym nasi uczniowie brali udział, polegał na wykonaniu kalendarza adwentowego 3D, a w każdym z 24 okienek miały zostać ukryte aktywności umilające odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia. Zadania do wykonania, ciekawostki dotyczące świąt lub łamigłówki językowe musiały być zapisane w języku angielskim.

W środę, 29 listopada, komisja w składzie pani wicedyrektor Dorota Klofczyńska, pani Izabela Łukasiewicz oraz pan Artur Kubaszewski wyłoniła zwycięzców konkursu:

Miejsce I – Natalia Taras Ib

Miejsce II – Marta Glazer If

Miejsce III – Maja Lubińska Ia

Wyróżnienia – Weronika Sulikowska Ia oraz Nicolas Ostrowski Id

Zapraszamy do podziwiania przepięknych prac wszystkich uczestników konkursu przy wejściu do auli szkolnej. Zapraszamy do wspólnego odliczania do Świąt!

Gabriela Pietrulewicz

Małgorzata Szumska