Maria Seibert oraz uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Malborku zaproszeni do udziału w gali finałowej Nauczyciel Pomorza 2021r.

Duet Jan Gostumski oraz  Robert Puczka,   uczniowie I LO w Malborku,  zostali zaproszeni na galę finałową konkursu Nauczyciel Pomorza 2021,  która odbyła się  16 listopada 2021 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku w Sali Okrągłej im. Lecha Bądkowskiego. W zeszłym roku ten zaszczytny tytuł otrzymała Maria Seibert,   nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Malborku  i prowadząca studio wokalne Balbiny w Malborskim Centrum Kultury i Edukacji.

Organizatorzy docenili dorobek artystyczny Pani Seibert i jej wokalistów  zapraszając  zespół do zaprezentowania krótkiego koncertu dla laureatów. Dla gości wystąpiły „Balbiny” (Zuzanna Małyj,  Sandra Elminowska i Jolanta Duda i Patrycja Fabiańska – absolwentka I LO, ) oraz reprezentanci zespołu wokalnego Parafraza:  duet Jan Gostumski i Robert Puczka.

W tym roku tytuł Nauczyciela Pomorza trafił do Zdzisławy Głowienki ze Szkoły Podstawowej nr 14 im. ks. Grzegorza Piramowicza w Gdańsku. Serdecznie gratulujemy!