My już rozpoczęliśmy…

„Sezon narciarsko-snowboardowy 2023/2024 w I Liceum już ruszył pełną parą! Nasza młodzież nie zwlekała z rozpoczęciem przygody na białych stokach, i to już w grudniu. Zamiast czekać na ferie, uczniowie wybrali się do urokliwej miejscowości Kurzętnik, gdzie mogli cieszyć się niezwykłymi warunkami na stoku.

Śnieg sprzyjał, a atmosfera była doskonała do doskonalenia umiejętności narciarskich i snowboardowych. Nie brakowało śmiałków, którzy pokonywali stoki na desce, a w tym roku to właśnie snowboardziści stanowili większość entuzjastów zimowych sportów. To dla nich i dla wszystkich miłośników zimowych aktywności była doskonała okazja do prezentacji swoich umiejętności oraz do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Kurzętnik okazał się idealnym miejscem nie tylko dla doświadczonych narciarzy, ale także dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z białym szaleństwem. Młodzież pod okiem doświadczonych instruktorów miała szansę nie tylko doskonalić swoje umiejętności, ale także zdobywać nowe doświadczenia i przeżywać niezapomniane chwile na stoku.

Zdjęcia i relacje z wyjazdu już teraz można zobaczyć na naszej stronie internetowej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i pozytywną energię. Sezon dopiero się rozpoczął, ale już teraz zapowiada się niezapomniane zimowe przygody w wykonaniu naszej wspaniałej społeczności licealnej. Śledźcie naszą stronę, aby być na bieżąco z kolejnymi wydarzeniami związanymi z sezonem narciarsko-snowboardowym 2023/2024 w I Liceum!”