Nasi uczniowie Laureatami VIII Rejonowego Festiwalu Piosenki Ułańskiej w Sztumie.

Kolejne sukcesy artystyczne  uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza  w Malborku,  którzy wzięli udział  w VIII edycji Festiwalu Piosenki Ułańskiej w Sztumie w Kino-Teatrze „Powiśle” Sztumskiego Centrum Kultury w dniach 06-07 listopada 2021 r.  W kategorii młodzież szkół średnich I miejsce otrzymała  Julia Jasińska   z klasy 3b4  natomiast nagrodę specjalną  Zespół wokalny „Parafraza”  reprezentowany przez uczniów: Weronika Krupa (3d4), Weronika Żelazko (3d4), Kinga Kłosowska, (2B) Julia Jasińska(3B4), Jan Gostumski (2C), Robert Puczka (3a 4) oraz Dominik Król (1C).

Laureaci zostali zaproszeni do Koncertu Galowego, który odbędzie się 11 listopada 2021r. w   Kino-Teatrze „Powiśle” Sztumskiego Centrum Kultury.

Gratulujemy i serdecznie zapraszamy!