Nasze dziewczyny najlepsze w unihokeju.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły udowodnili, że są w stanie zwyciężać w różnych dyscyplinach sportowych.
Tym razem reprezentacja dziewcząt pokazała pazur i zajęła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Powiatu Malborskiego w unihokeju i tym samym awansowały do Półfinały Wojewódzkiego.
W skład naszej drużyny weszły: Wiktoria Grabara, Gębczyk Julia, Sylwia Żuchowska, Kozakiewicz Patrycja, Hanna Rojek, Natalia Matera, Sandra Statkiewicz, Julia Gałązka, Zuzanna Glosa, Alicja Baranek oraz Oliwia Wasilewska.

Emocji nie brakowało również w rywalizacji chłopców, gdzie po zaciętej i pełnej zwrotów akcji grze najlepsza okazała się reprezentacja ZST w Malborku, a nasi chłopcy ostatecznie zajęli czwarte miejsce.
Chłopcy wystąpili w składzie: Michał Mróz, Maciej Chojniak, Krzysztof Wensker, Wiktor Zegadło, Filip Kujawa, Patryk Wojciechowski, Szymon Krotowski, Miłosz Łopaciuk, Mateusz Grębowski oraz Stanisław Pozorski.

Opiekunem drużyn był nauczyciel wychowania fizycznego pan Michał Krotowski.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom  serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.