Henryki 2020 w I LO – Nominacje

Uroczysta gala wręczenia Henryków dla wyróżniających się maturzystów to wieloletnia tradycja naszej szkoły. Uczniowie klas 3 nominują swoich kolegów z klasy w 13 kategoriach. Potem są zdjęcia nominowanych, tajne szkolne głosowanie i sama gala, która co roku przygotowywana jest w innej konwencji i do ostatniej chwili trzymana w tajemnicy. To jedna z imprez, na którą wszyscy z niecierpliwością czekają.

Obecna sytuacja pokrzyżowała wiele planów i zapewne zmieni nasze życie. Ale to nie znaczy, że mamy rezygnować z Henryków. Nie wiemy, czy gala się odbędzie, ale na pewno będzie miało miejsce głosowanie, a na razie prezentujemy zdjęcia nominowanych, którzy jak zwykle wspięli się na wyżyny kreatywności i poczucia humoru, aby zasłużyć na nagrodę za najlepsze zdjęcie, mimo że w obecnych warunkach nie mieli najłatwiejszego zadania. Dodam, że wszystkie zdjęcia zostały wykonane z troską o bezpieczeństwo.

Zdjęcie 2 z 56