O SZKOLNEJ INTEGRACJI

Dzień 30 września 2021 r. dla klasy 1B był kolejnym dniem integracji w nowej szkole. Wraz z wychowawczynią, Panią Anną Jagielską oraz księdzem Marcinem Marciniakiem udaliśmy się do Gdańska na zaplanowaną wycieczkę. Jako klasa humanistyczna odwiedziliśmy Muzeum II Wojny Światowej. Zwiedzając położoną 14 metrów pod ziemią wystawę główną odbyliśmy lekcję historii: o genezie i skutkach II wojny światowej, o jej sprawcach i ofiarach, o jej bohaterach.

W harmonogramie klasowej wycieczki znalazł się również pobyt w kinie połączony z przygotowanymi przez Panią Wychowawczynię dla naszych kolegów słodkimi upominkami. Seans filmowy był niespodzianką ufundowaną przez dziewczęta dla chłopców z okazji ich święta.

Dziękujemy naszym nauczycielom za opiekę podczas wycieczki i miło spędzony czas.

Pierwszy wspólny Dzień Chłopaka klasy 1B uważamy za jak najbardziej udany i liczymy na więcej tak miłych wyjazdów.

Warto dodać, że pomysłodawczynią i głównym organizatorem naszej wycieczki była NATALIA KAPUŚCIŃSKA. Dziękujemy !!!