Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

13.04.2024r w sobotę nasi uczniowie  I Liceum Alicja Szyszko, Zuzanna Ziętek,  Patrycja Kozakiewicz, Alex  Wiloch i Dawid Palczewski reprezentowali naszą szkołę w Turnieju ,,Młodzież zapobiega  pożarom” na etapie powiatu. W Turnieju brało udział 10 osób ze szkół ponadpodstawowych. Młodzież wykazała się dużą wiedzą  pożarniczą. W przerwie zliczania punków ,młodzież zaproszona została do Straży Pożarnej, gdzie Panowie Strażacy zaprezentowali sprzęt pożarniczy.

Po powrocie, do szkoły ogłoszone zostały wyniki…Zuzanna Ziętek zdobyła 3 miejsce, pozostali nasi uczniowie w przybliżonych punktach, cieszyli się nagrodami pocieszenia przygotowanymi przez  Burmistrza Miasta Malborka. Wsparciem dla naszych uczniów był Pan Rafał Kuziemkowski i Ewa Statkiewicz.

Organizatorzy przygotowali, również poczęstunek, było z klasą i miło.