Pożegnanie

Szanowna Dyrekcjo! Drodzy Wychowawcy i Nauczyciele! Koleżanki i Koledzy!
Dla nas, przyszłych absolwentów, jest to moment szczególny, gdyż oto ostatni już raz oczekujemy na wręczenie świadectw w murach Szkoły. Uświadamiamy sobie, że kiedy w nowym roku szkolnym zadzwoni pierwszy dzwonek, nas już tutaj nie będzie.
Szanowna Dyrekcjo! Drogie Grono Pedagogiczne!
Na Wasze ręce pragnę złożyć w imieniu wszystkich absolwentów, płynące z serca, podziękowania za trzyletnią współpracę. Były dni lepsze i gorsze, jedynki, czy nieodrobione zadania domowe. Pierwsze sukcesy, ale i porażki. Dziękujemy za chwile wsparcia, podtrzymania na duchu, a przede wszystkim za mobilizację, która często gdzieś zanikała w nieznanych nikomu okolicznościach.
Nasza trzyletnia podróż dobiega końca, dlatego składamy podziękowania za to, że nauczyliście nas, jak żyć i wykorzystywać własne zdolności. Jednocześnie przepraszamy za przykrości, których byliśmy przyczyną. Dziękując, życzymy również Dyrekcji oraz Gronu Pedagogicznemu kolejnych owocnych lat pracy, sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.
Choć odchodzimy stąd, mamy nadzieję, że wspomnienie o nas pozostanie w murach naszej Szkoły jeszcze przez długie lata, a my będziemy mile wspominać każdy moment nauki. Żegnamy Dyrekcję, Nauczycieli, pracowników szkoły, jak i wszystkich naszych młodszych Kolegów i Koleżanki.
Dzisiaj zaczynamy kolejny etap swojego życia. Zabieramy ze sobą bagaż doświadczeń oraz wspomnień i wyruszamy w dalszą, wybraną przez siebie drogę. Mam nadzieję, że będzie ona równie przyjemna i ciekawa jak minione trzy lata w Naszej Szkole.

Weronika Wichowska 3c, była Przewodnicząca Samorzadu Uczniowskiego ZSP nr1 w Malborku