Promocja książki pt. O czym się nie mówi…

W poniedziałek, 06 marca 2017r., w auli szkoły odbyło się spotkanie autorskie z Izabelą Chojnacką – Foerster, w którym uczestniczyli również zaproszeni nauczyciele i uczniowie lokalnych szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. To historie opisane z różnych punktów widzenia i zebrane pod wspólnym tytułem O czym się nie mówi … stały się tym razem powodem odwiedzin ich autorki w naszej szkole. Swoją pierwszą książkę pt. Miłość na gruzach Kosowa przekazała Pani  Izabela Chojnacka do biblioteki naszej szkoły podczas pierwszego spotkania autorskiego w 2013r., pomagając nam zrozumieć świat i czyniąc nas bardziej wrażliwymi wobec życia. Autor pisze tylko połowę książki: druga połowa należy do czytelnika. I dzisiaj – kolejnym czytelnikom – autorka Miłości na gruzach Kosowa przywraca nadzieję, pokazuje drogowskazy i udowadnia, że w każdym człowieku drzemie dobro, które stawia w życiu młodych ludzi na piedestale.

Inicjatorem spotkania autorskiego z Panią Izabelą Chojnacką – Foerster był Adrian Kamiński z klasy I E. Z pomocą Julii Wielewickiej z klasy I A i zaangażowanych nauczycieli-bibliotekarzy przygotował scenariusz tego spotkania i do końca czuwał nad przebiegiem całego przedsięwzięcia.

Biblioteka szkolna zaprasza do lektury.