Rozpoczęcie roku szkolnego 2017 / 2018

Wrzesień już się rozpoczął, a to oznacza, że nauczyciele i uczniowie ponownie wrócili do szkolnych obowiązków. 4 września` o godzinie 9 00 wszyscy spotkaliśmy się w murach naszej szkoły, aby uroczyście zacząć kolejny etap edukacji.

Po części oficjalnej głos zabrała Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku, pani Hanna Lalak. Bardzo serdecznie powitała wszystkich pracowników szkoły, rodziców i młodzież, szczególnie pierwszoklasistów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w naszej szkole. Następnie wręczone zostały nagrody dla nauczycieli obchodzących jubileusz pracy. Na zakończenie przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Dawid Zakrzewski, jak zwykle tryskając humorem, także przywitał wszystkich, po czym dodał kilka motywujących słów do swoich koleżanek i kolegów, jednocześnie życząc im samych sukcesów w nowym roku szkolnym. Po odprowadzeniu sztandaru szkoły, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.

Wypoczęci, zmobilizowani i pełni energii po wakacjach, wracamy do szkolnych ławek, aby po raz kolejny podjąć trud zdobywania wiedzy, umiejętności oraz zawierania nowych przyjaźni. Zarówno uczniom, jak i nauczycielom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym.

Zespół redakcyjny