Studniówka 2014

Studniówka to ostatnia chwila na zabawę dla klas maturalnych, zanim ich myśli zdominuje stres, a każdą chwilę poświęcą na naukę. I LO zaczęło symboliczne odliczanie 100 dni do egzaminu dojrzałości.

Pięć klas maturalnych uczestniczyło w balu, który zapadnie w ich pamięci. Odświętne stroje, godziny przygotowań, układ choreograficzny poloneza i mnóstwo innych detali podkreślało niezwykłość wydarzenia. Ponad 200 osób, bawiło się w sali SP5 niemalże do samego rana. Była to jedna z nielicznych imprez szkolnych, na której uczniowie wraz z nauczycielami, rodzicami i zaproszonymi gośćmi razem bawili się przy muzyce i nie oszczędzali sił w tańcu.

Zgodnie z tradycją panującą w naszym liceum w poniedziałek każdy mógł zobaczyć piękne kreacje przygotowane specjalnie na ten wieczór. Szkolne korytarze zapełniły się dziewczętami w sukienkach i przystojnymi maturzystami w garniturach,

Do matury pozostało 81 dni. Podpisując się pod słowami pana dyrektora Tomasza Wojnowskiego życzymy nie tylko zdanej matury, ale wysokich wyników, trafnych i przemyślanych wyborów oraz dobrze wykorzystanego czasu, bo zostało go naprawdę niewiele.

Połamania długopisów na egzaminie!