SUKCESY, PODZIĘKOWANIA, EMOCJE …

POŻEGNALIŚMY UCZNIÓW KLAS TRZECICH

I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza, w czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły, żegna się z trzecioklasistami zgodnie zobowiązującymi zasadami bezpieczeństwa i zachowania dystansu. Świadectwa ukończenia szkoły z rąk swoich wychowawców 104 absolwentów odebrało osobiście, indywidualnie, w czasowych odstępach, dokonując jednocześnie wpisu do Honorowej Księgi swojej Alma Mater. Absolwenci, którzy ukończyli liceum z wyróżnieniem, zostali uhonorowani również pamiątkowymi długopisami. Dyplomy i gratulacje otrzymali także finaliści olimpiad i uczestnicy konkursów przedmiotowych, artystycznych, zawodów sportowych, wolontariusze i wszyscy zaangażowani w działania Samorządu Uczniowskiego. Szczególne podziękowania otrzymali  na ręce absolwentów ich Rodzice. To Rodzice, to Oni najlepiej wiedzą, że warto być uczniem przez całe życie, wciąż zdobywać nowe umiejętności i nową wiedzę, sięgać po to, co może wydawać się nieosiągalne.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne życzą wszystkim tegorocznym absolwentom sukcesów na maturze i śmiałych życiowych marzeń.

Dorota Klofczyńska

Zdjęcie 29 z 29