SZKOLNE WALENTYNKI

„Tegoroczne Walentynki w naszej szkole okazały się niezapomnianym świętem miłości i wspólnoty! Samorząd Uczniowski zorganizował wyjątkową Walentynkową zabawę, która połączyła całą Społeczność Szkolną w atmosferze radości i przyjaźni.

Gwiazdą wieczoru była bez wątpienia KissCam – kamera całusów, która uchwyciła magiczne chwile między uczniami. Słodkie upominki od Samorządu Uczniowskiego sprawiły, że serca wielu uczniów rozkwitały radością. Dodatkowo klasa 2F zorganizowała uroczą Walentynkową kawiarenkę, w której nie zabrakło słodkości i romantycznej atmosfery.

Niektórzy uczniowie postanowili wziąć udział w akcji, ubierając się w kolorze czerwonym, różowym lub z serduszkowymi akcentami, tworząc tym samym kolorową mozaikę uczuć.

Serdecznie dziękujemy całej Społeczności Szkolnej za zaangażowanie się w naszą walentynkową inicjatywę! Obejrzyjcie fotogalerię z tego wyjątkowego wydarzenia, aby przypomnieć sobie te magiczne chwile i podzielić się radością z całej szkolnej społeczności.

Dziękujemy Wam za wspólne celebrowanie miłości i przyjaźni podczas tegorocznych Walentynek. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach organizowanych przez nasz Samorząd Uczniowski!”