Turniej mikołajkowy w I LO

Dnia 14.12.2018 odbył się mikołajkowy turniej piłki siatkowej organizowany przez Pana Michała Krotowskiego i Pana Bogdana Kuchara, w którym rywalizowali ze sobą przedstawiciele dziewcząt i chłopców ze wszystkich roczników. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się reprezentacja klas II, natomiast wśród chłopców wygrała reprezentacja klas III. Najlepszą zawodniczką została Julka Drzewiecka, a zawodnikiem Miłosz Wolak. Na koniec najlepszą atrakcją był mecz towarzyski między uczniami a nauczycielami, w którym nauczyciele po zaciętej walce w piątym secie ponieśli klęskę 3:2. Nauczyciele wystąpili w składzie: Bogdan Kuchar, Jacek Jakusik, Przemysław Wądołowski, Michał Krotowski oraz  gościnnie : Pani Anna Kosińska – była uczennica naszej szkoły oraz tata dwójki naszych uczniów – Pan Rafał Wolak. Turniej odbywał się w bardzo miłej atmosferze i był świetną okazją do integracji środowiska szkolnego. Dziękujemy za wspólną zabawę.