Uczennice I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku w finale VI edycji Katolickiego Konkursu Krasomówczego

6 listopada 2017 roku uczennice naszej szkoły – Julia Mikołajczak, Pola Dzięgiel, Sandra Czechowska i Sandra Drzymała uczestniczyły w półfinale VI Katolickiego Konkursu Krasomówczego, który odbył się w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Malborka. Spośród czterech uczennic, które startowały w kategorii klasy gimnazjalne i szkoły ponadgimnazjalne aż trzy dostały się do finału: Sandra Czechowska, Sandra Drzymała oraz ubiegłoroczna zwyciężczyni, Julia Mikołajczak. Krasomówcze występy nasze oratorki przygotowały pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego, pani Moniki Pozorskiej. Trzymamy kciuki w finale, który odbędzie się 1 grudnia bieżącego roku.