Wspaniała przygoda na Dniach Otwartych Uniwersytetu Gdańskiego dla Klasy 3a!

Dnia 13 marca 2024 roku uczniowie klasy 3a wyruszyli na ekscytującą wyprawę na Dni Otwarte Uniwersytetu Gdańskiego. Już na starcie czekało na nich wiele możliwości do odkrycia i zgłębienia wiedzy.

Na terenie uniwersytetu rozstawionych zostało kilkadziesiąt stoisk, na których pracownicy oraz studenci uniwersytetu chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Mieliśmy okazję zapoznać się z ofertą 11 wydziałów, zgłębić tajniki strefy kół naukowych oraz kulturalnych, a także uzyskać informacje dotyczące rekrutacji, projektów Erasmus+ i bogactwa biblioteki UG.

Audytorium gościło krótkie prezentacje i wykłady, które przybliżyły nam ofertę edukacyjną poszczególnych wydziałów uczelni. Dodatkowo, nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w quizach z nagrodami oraz wziąć udział w fascynujących wycieczkach po budynkach prowadzonych przez samych studentów.

Dzień pełen inspiracji, nowych odkryć i fascynujących możliwości! Dziękujemy Uniwersytetowi Gdańskiemu za serdeczne przyjęcie i niezapomniane wrażenia! 🎓✨